Máme nesmiernu radosť z toho, že vám môžeme oznámiť spečatenie spolupráce nášho hokejového klubu HC ‘05 Banská Bystrica s banskobystrickým pivovarom Urpiner. Obe strany uzatvorili dlhodobé partnerstvo, ktoré poteší určite aj mnohých priaznivcov.

Podľa slov generálneho riaditeľa klubu, Lukáša Opátha išlo o jeden z hlavných plánov, ktoré si nové vedenie stanovilo po svojom nástupe. Po rokoch otázok, prečo sa na zimnom štadióne v Banskej Bystrici nečapuje Urpiner, tak dochádza k spolupráci, po ktorej dlho volali aj mnohí naši fanúšikovia.

„Za klub a našu organizáciu môžem povedať, že sme veľmi šťastní, že sa nám to podarilo spečatiť. Ide o viacročnú zmluvu a veľmi sa tešíme z tejto spolupráce, ide o mimoriadneho partnera. Bol to jeden z našich prvých cieľov, chceli sme vrátiť Urpiner domov a určite sme chceli vrátiť najlepšie slovenské pivo na náš štadión. Veríme, že fanúšikov to poteší. Z našej strany je snaha mať dlhoročné partnerstvá a toto je jedno z nich. Spoločne máme v pláne veľa vecí,“ povedal Lukáš Opáth, ktorý zároveň dodal: „Mám z toho úžasný pocit aj vďaka ľuďom, ktorí stoja za Urpinerom. Vždy sa tam cítim príjemne, a to na každom jednom stretnutí, rokovaní. Aj o tom by to malo byť a je to jedna z našich snáh, chceme spokojnosť pre našich partnerov.“

Z partnerstva sa teší aj banskobystrický Urpiner. „Sme veľmi radi, že sme po dlhšej pauze obnovili naše partnerstvo s domovským hokejovým klubom. Teší nás, že budeme súčasťou nového príbehu bystrického hokeja a hlavne, že fanúšikovia si okrem skvelých hokejových výkonov konečne vychutnajú aj výnimočné slovenské pivo Urpiner,“ vyjadrila spokojnosť obchodná riaditeľka Katarína Bičanová.

Fanúšikovia nášho klubu sa tak samozrejme môžu tešiť okrem vynoveného štadióna aj na najlepšie slovenské pivo. Všetci zároveň veríme, že si ho budete môcť vychutnať spolu s vynikajúcimi výkonmi našich hokejistov, ktorí po sérii 22 zápasov na klziskách súperov budú potrebovať aj vašu podporu.