Zatiaľ čo tímy, ktoré sa po základnej časti umiestnili na 7.-10. mieste, momentálne zvádzajú boje o postup do štvrťfinále, náš tím sa svedomito pripravuje na začiatok našej série proti Spišskej Novej Vsi. Tú odštartujeme dvojzápasom na našom ľade, a hoci sa nám v domácom prostredí nie vždy darilo, play-off je úplne nová súťaž. Hráči sa určite budú chcieť oprieť aj o podporu vás, fanúšikov, pretože iba SPOLU SME NEZASTAVITEĽNÍ…

V neľahkých časoch, keď boli na stole rôzne otázky, klub zvažoval všetky možnosti na záchranu hokeja v Banskej Bystrici. Vedenie však spravilo krok, ktorým vyslalo signál, že z pôvodných ambícii v storočnicovej sezóne neplánuje poľaviť. A možno aj to bol podnet pre fanúšikov, pre celú hokejovú komunitu, ale aj našich partnerov, aby sme sa spojili ešte viac. A to sa napokon presne udialo.

Nevídaná podpora všetkých, ktorým záleží na osude nášho klubu, bola tým najväčším hnacím motorom, ktorý sa postaral o zocelenie hráčskej kabíny. Tá napokon s vypätím všetkých síl zabojovala o čo najlepšie umiestnenie a výsledkom bolo 4. miesto po základnej časti, čo nám poskytuje pred štvrťfinálovou sériou výhodu domáceho prostredia v úvodnom dvojzápase.

Keďže tieto duely sa už nezadržateľne blížia, spúšťame predaj vstupeniek na obe stretnutia. Ten prebehne dvomi formami, a to prostredníctvom online predpredaja od 18.00 h a v piatok 10. marca výnimočne aj formou nákupu v kamennej pokladni Tipsport Arény, kde bude možné uplatniť si zľavu (vzťahuje sa na: študentov, ŤZP, dôchodcov a a deti od 6-15 rokov). Fyzický predaj prebehne v čase od 14.00-18.00 h.

Ceny vstupeniek na štvrťfinálové kolo play-off sa budú pohybovať nasledovne:

ŠTVRŤFINÁLE

Sektor A2/A3, C2/C3 – 16 €
Sektor A1/A4/C1/C4/B – 14 €
VIP Club – 50 €
Deti do 6 rokov bez nároku na miesto – zadarmo
Študent/držiteľ ISIC karty a dôchodcovia nad 70 r.: zľava 2€
ŤZP: zľava 50%
Deti od 6 do 15 rokov: zľava 4€