HC 05 Banská Bystrica v spolupráci so stránkou Hokejportal.net pripravili dražbu tmavej sady dresov tímu spod Urpína.

Cez Hokejportal.net si môžete vydražiť tmavú sadu dresov Banskej Bystrice zo sezóny 2020/21. Dresy sú vzácnejšie tím, že čísla vzadu i na rukávoch sú vyšívané, takisto aj znak na prsiach. Vyvolávacia cena dresov je 85 eur, v bohatej zbierke nájdete napríklad aj dres Dalibora Dvorského, v ktorom dal gól ako najmladší strelec extraligovej histórie.

Dražba bude vrcholiť v pondelok 19.apríla v čase medzi 20.00 a 21.45

Ako dražba funguje?

Časové odstupy: Dražby jednotlivých dresov končia v 3 minútových časových odstupoch. Prvá dražba teda končí o 20 posledný dres cca o 21:45

Ukončenie individuálnej dražby: Koniec dražby dresu. Dražba je ukončená ak do poslednej sekundy pred koncom dražby nepríde vyššia ponuka na dres.

Nadstavený čas: Ak pred koncom dražby príde vyššia ponuka, nastavuje sa od tejto poslednej ponuky 2 minútový interval, kedy môže iný dražiteľ zvýšiť ponuku a získať dres pre seba. Po zvýšení ponuky zasa plynie dvojminútový interval, kedy môže byť ponuka prebitá iným dražiteľom. Je tak zabezpečené, že dres je vydražený záujemcovi, ktorý dá najvyššiu ponuku.

Overovanie dražiteľov: V prípade, že užívateľ ešte nie je nami overený a aktívne sa zúčastňuje dražby, budeme ho pred koncom dražby telefonicky kontaktovať. Majte prosím pri sebe telefón.

Neoverený dražiteľ: Ak sa nám nepodarilo dražiteľa kontaktovať a overiť, môžeme mu zablokovať možnosť ďalej navyšovať ponuky. Ak sa tak stane, zavolajte nám na naše kontaktné číslo, ktoré sa vám zobrazí.

Dražbu nájdete na stránke www.hokejportal.net  https://www.hokej-shop.sk/m/as2018/U.

Možnosť draženia na mobile na tomto linku