V závere základnej časti nás čaká boj o dôležité body v domácich stretnutiach proti Liptovskému Mikulášu a Spišskej Novej Vsi. Veríme, že naplníme povolenú kapacitu 50% a vytvoríme opäť skvelú atmosféru v boji o 6. miesto v tabuľke.

Zvýhodnená cena vstupenky

Do pozornosti fanúšikom dávame zvýhodnenú cenu vstupenky na tento dôležitý dvojzápas. (Bežná cena 1 vstupenky je 10 €.) Zvýhodnená cena na obe domáce stretnutia je 18 €. Vstupenky si kúpine online na tomto odkaze online vstupenka Predaj na dvojzápas bude pustený do stredy, 9.3., potom sa začne predaj online vstupeniek na piatkové a  nedeľné stretnutie samostatne po 10 €.

Pri kúpe tejto vstupenky je dôležité, aby si diváci vstupenku uchovali a nezahadzovali, pretože ju použijú pri vstupe aj na nedeľný zápas. Veríme, že zvýhodnená cena poteší všetkých fanúšikov, ktorí si záver základnej časti nechcú nechať ujsť. Lístky si môžete kúpiť online alebo v predajných miestach Ticketportal, v deň zápasu sa na mieste lístky nebudú predávať.

Na najbližšie stretnutia si môžu uplatniť zľavu aj študenti, deti do 10 rokov a držitelia ŤZP preukazu. Záujemcovia, (deti, ŤZP a zľava pre deti do 10 r.), ktorí si chcú danú zľavu uplatniť, tak môžu urobiť len osobne pri predaji na sekretariáte nášho klubu.

Vstupenky si môžete kúpiť len v čase: štvrtok 9:00-16:00.

Študenti (preukaz ISIC) Deti do 10 r. a ŤZP
Cena vstupenky 8 € 5 €

V prípade záujmu o zvýhodnenú vstupenku na dvojzápas v čase: utorok-streda 9:00-16:00

Študenti (preukaz ISIC) Deti do 10 r. a ŤZP
Cena vstupenky 16 € 9 €

Vstup na sekretariát je cez označený vchod pre SKYBOX a ŤZP.